Bubba SmithI

Charles Aaron Smith

8,0
2 158 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bubba Smith

03.08.2011 aktor został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Los Angeles.Miał 66 lat,zmarł z przyczyn naturalnych.

Zawsze to była moja ulubiona postać w Akademi.....naprawde szkoda:(

bartosz_movie

Tak, Był naprawdę świetny, i to nie tylko w "Akademii..." Niech spoczywa w pokoju.

bartosz_movie

wstrzymałabym się jeszcze z tymi przyczynami naturalnymi

strasznie szkoda, świetny facet, wyjątkowo charakterystyczna postać:(

no i nici z kontynuacji, ale to nieporównywalnie mniej smutna wiadomość...

bartosz_movie

Przykre-jego rola w ,,Akademii..." była jedną z lepszych w całym filmie.Ciekawe czy faktycznie zmarł z przyczyn naturalnych.Niemniej jednak wielkie zaskoczenie! :(

bartosz_movie

Umarł kolejny dobry człowiek. Niestety stara gwardia z Hollywood powoli wymiera. Dziękujemy Ci Bubba za wszystko.

house90

Nie przesadzałbym z tym rozczulaniem się ! na każdego przychodzi pora i mam dać 10 bo umarł ,bezsensu !

Psyhe

A czy ktoś Ci każe tu wystawiać 10? A może są tu po prostu osoby które ceniły go za aktorstwo i dają mu 10 właśnie za to,a nie za to że zmarł.Pomyśl człowieku zanim coś napiszesz :/

Olcia990

Właśnie niektórzy nagle teraz dali mu 10 !? se przypomnieli rychło w czas ! sama pomyśl !

Psyhe

A jeśli nawet to co?Chcą dawać 10 teraz to dają.Indywidualna sprawa każdej z osób.Jak Ci to przeszkadza to masz problem.

Olcia990

Czyli jednak mam rację:/ żenada

Psyhe

Trochę gorszy jest, moim zdaniem, tekst "stara gwardia Hoolywood". To pasuje teraz raczej do Nicholsona, De Niro, Pacino, Hackmana, Hoffmana i kilku jeszcze innych prawdziwych gwiazdorów. Bubba to raczej 7 garnitur.

Psyhe

Nie masz racji.Jest wiele osób które oceniają go dopiero teraz,bo wczesniej tego nie zrobili z jakiegoś powodu..A Ty od razu wyciągasz wnioski ze oceniaja go bo umarł... żenada to twoje myślenie!!

fauzi

Żenada to twoja znajomość kina. Facet grał tylko w komedii i takie ochy.

bokser_Ken_Wywietrznik

i co z tego??? jest wielu aktorów wyłącznie komediowych.I nie ma to nic do mojej znajomości kina.Nigdzie nie napisałem że to aktor dramatyczny!!!!

Psyhe

To jest faktycznie chore. Młodzież zakłada nawet po kilka kont żeby powstawiać albo to 10 albo i 1. Później widzimy aktorów z Harrego Parówy czy głupawych i płytkich komedyjek romantycznych wyżej niż tak na prawdę czołówkę aktorów. Mówię tu o prawdziwych aktorach, a nie statystach co otwierają buzię. :)

Psyhe

Od dawna byłem jego fanem. Dałem mu 10 za profesjonalny kunszt aktorski. Szczególnie uwielbiam jego grę w nieśmiertelnej Akademii Policyjnej.

bartosz_movie

Świetny aktor, uwielbiałem "Oponę zapasową" ale umierać ze starości w wieku 66 lat? Wątpię. Jako byłą gwiazda futbolu musiał mieć do czynienia z "nielegalnymi" odżywkami; no ale to są tylko moje przypuszczenia na temat możliwego zgonu

stadnicki82

Twoje przepuszczenia mogą być możliwe. Od kilkudziesięciu lat panuje "moda" na umieranie przez zażywanie narkotyków czy nadużywanie alkoholu. Na przykład jak Chris Farley czy ostatnio Amy Winehouse.

house90

Myśle że w przypadku Bubby śmierć przez przedawkowanie jakiś używek jest mało prawdopodobne,bo taka informacja była by podana w przybliżeniu.Nie był młody ale nagła śmierć w 66 lat też daje sporo do myślenia,podpisuje sie pod postem "stadnicki82",mogły go przedwczesnie zabić "błędy" młodości.

bartosz_movie

http://film.onet.pl/wiadomosci/znamy-przyczyne-smierci-gwiazdora-akademii-policy j,1,4899258,wiadomosc.html

cyberola4

Kurcze przed chwilą się dowiedziałem przeglądając wikipedię
Przesadził z lekami odchudzającymi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones