PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10039375}
5,2 17 275
ocen
5,2 10 1 17275
3,7 11
ocen krytyków
Piep*zyć Mickiewicza
powrót do forum filmu Piep*zyć Mickiewicza

widać że ogromną część ludzi komentujących na tym forum albo nie oglądało zupełnie filmu albo odstraszył ich tytuł. Tytuł moim zdaniem miał po prostu wzbudzić kontrowersje, ale film po za tym jest na prawdę wybitny. Jako przedstawicielka dzisiejszej młodzieży twierdzę, że zaskakująco dobrze oddaje realia nastolatków i ich problemów. Film ten jest potrzebny i wyjątkowo wazny

ocenił(a) film na 1
ania_rusiniak

film jest tak wybitny, ze tylko jego ocenilas na filmwebie? w dodatku, masz go tez w 'chce obejrzec', rowniez jako jedyny film. Fejk konto i tyle

ocenił(a) film na 10
Nienasycony_Buhaj

Nie każdy musi marnować swoje życie na filmwebie. Ja też oceniłem chyba tylko 2 filmy które jakoś wybitnie mi się spodobały i uznałem, że zasłużyły na ocene a konto ma pewnie ze 3 czy 4 lata

ocenił(a) film na 1
Villager77

Napisales komentarz "Nie każdy musi marnować swoje życie na filmwebie. " o 2:44 xD

ania_rusiniak

Może nie nazwałabym go wybitnym, ale zdecydowanie z mądrym przesłaniem. Porusza wiele ważnych wątków, o których często dzieciaki w wieku szkolnym nie chcą rozmawiać. Nie czują po prostu zaufania względem dorosłych. Ja bym chciała żeby w szkole pojawił się taki nauczyciel, który powie co i jak ale też wysłucha i zrozumie o co mi chodzi. Wg mnie fajny film i więcej osób powinno go obejrzeć.

ania_rusiniak

Jak dla mnie ważny film, ale też nie jakiś ciężki w odbiorze. Dużo śmiesznych scen i fajnych tekstów sprawiło, że oglądało się go bardzo przyjemnie.

ocenił(a) film na 7
ania_rusiniak

Miśka, pisze się "poza tym" i "naprawdę", ale tak, Twój wpis oddaje tytuł... :))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones