PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32838}

Narciarski patrol

Ski Patrol
6,1 376
ocen
6,1 10 1 376
Narciarski patrol
powrót do forum filmu Narciarski patrol

Świetna komedyjka

użytkownik usunięty

Widzę że jak wszyscy też go oglądałem na vhs ( mam go zakamuflowanego do dziś ). Film super , nie nudzi się nawet po zobaczeniu kilka razy ;] Troszkę się zdziwiłem że tak mało ludzi go zna ;] Pozdrawiam tych na dole !

witam nie daloby rady aby wrzucic ten film na portal chomikuj wiele osob by zobaczylo co stracilo ze go nie widzieli

ocenił(a) film na 8
alicia76

film pojawil sie na chomiku i jest do ściągnięcia z polskim lektorem:) też mam do niego duży sentyment , świetna komedia z czasów kaset vhs, oglądalo się go kilka razy:)

Widzę wszyscy, którzy go oglądali mają do niego duży sentyment.
Kiedyś znalazłam go gdzieś w necie - z duńskim dubbingiem - totalnie nieprzydatny :(
Chętnie obejrzałabym go sobie raz jeszcze, fajna komedyjka, akcje pościgów na nartach świetne, z sentymentu 7/10 :)

W razie info o dostępności (kaseta vhs też jest opcją) pisać w tym temacie :) Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
k0chanka

ojeeej, jak cudownie. Wreszcie chyba znalazłam film, który ze 20 lat temu oglądałam kiedyś na satelicie, na programie Pro Sieben, oczywiście po niemiecku, zatem nawet nie wiedziałam jaki miał tytuł. ;) Wtedy, w niemieckiej stacji, był nadawany pod tytułem "Akademia narciarska", i nijak nie mogłam go znaleźć. Teraz, gdy znam tytuł poszukam na necie i mam nadzieję, że mnie nie zawiedzie. Jako dziecko oglądałam go kilka razy i za każdym razem ryczałam ze śmiechu ;)

lia_13

Zapomniałam napisać o tym, że jest już dostępny na chomiku, nawet jest z lektorem :)
Pozdrawiam i miłego oglądania!

ocenił(a) film na 7
k0chanka

Ha! :D znowu jest zima, znowu spadł śnieg i znowu tutaj jestem :D jutro będzie powtórka z rozrywki ;)

ocenił(a) film na 10

W pełni się z Tobą zgadzam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones