PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=873851}

Gdzie śpiewają raki

Where the Crawdads Sing
6,9 36 753
oceny
6,9 10 1 36753
4,0 10
ocen krytyków
Gdzie śpiewają raki
powrót do forum filmu Gdzie śpiewają raki

recenzentów, a tak dobre opinie wśród widzów... o co chodzi? dla mnie też bardzo dobry film, piekne zdjecia, nawet CGI było dobrze zrealizowane.

ocenił(a) film na 6
vasil_zajcev

Nie tylko recenzentów, mnie też rozczarował.

Agatonik

Czemu?

ocenił(a) film na 6
vasil_zajcev

Sama fabuła jest mało wiarygodna i bardzo powierzchowna - ale to dokładne odwzorowanie książki (kilkuletnia dziewczynka przez lata utrzymuje się sama). Połączenie obyczaju (słabo nakreślone tło społeczne), romansu (postaci jednowymiarowe) i kryminału. Za dużo tego wszystkiego naraz, dlatego żaden z tych wątków nie angażuje emocjonalnie. Główna bohaterka mieszkając na mokradłach jest tak sterylnie czysta, że aż to śmieszy. I książka i film nic we mnie zostawiły - przeczytałam, obejrzałam i wpadło to do szufladki 876 film/książka taka, jakich miliony. Niczym się nie wyróżnia.

ocenił(a) film na 9
Agatonik

Film dobry, nie kolejne LGBT , którego jest już do wyrzygu

ocenił(a) film na 7
vasil_zajcev

Rzeczywiście. Mi się film bardzo podobał. W tym roku byłem rozczarowany Matrixem , Parkiem Jurajskim i wieloma innymi produkcjami. Natomiast ekranizacja tej książki pozytywnie mnie zaskoczyła. Piękne krajobrazy, dobrze odegrana główna rola. Nie jest to film wybitny, ale na tle dotychczasowych zdecydowanie oceniam go pozytywnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones