PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6861}

Ballada o koniokradzie

Rustlers' Rhapsody
6,0 98
ocen
6,0 10 1 98
Ballada o koniokradzie
powrót do forum filmu Ballada o koniokradzie

mam ten filmik na VHS :)

ocenił(a) film na 8
Bobikx

Hej !
Czy masz możliwość udostępnić mi ten film, tzn. sprzedać albo przegrać na DVD ?

underground73

Niestety nie mam możliwości zripowania tego filmu, sprzedaż raczej nie wchodzi też grę - mam sentyment do posiadanych filmów na VHS. Spróbuje coś wymyśłeć.

ocenił(a) film na 8
Bobikx

Ja też mam sentyment do kupionych przeze mnie VHS, nawet tych wykupionych z wypożyczalni. Także rozumiem Twoje podejście.
A nie dałoby rady przegrać w jakiejś firmie, co się tym zajmuje ?

underground73

Słuchaj nie mam zbytnio czasu na szukanie ludzi któzy by się tym zajeli - jeśli bardzo ci na tym zależy to mogę wysłać ci ten vhs - zripujesz sobie a potem mi odeślesz. Ewentualnie sprawdze czy da rade u mnie podłączyć magnetowid do pc, ale zastrzegam że może to potrwać - krucho u mnie z czasem naprawdę ostatnio.

ocenił(a) film na 8
Bobikx

Spokojnie, ja mogę poczekać. Na razie nic mi nie wysyłaj.

ocenił(a) film na 8
Bobikx

I jak ? Dałoby radę coś z tym zrobić ?

underground73

Cześć underground73 jak szukasz dalej filmu Balalda o koniokradzie to mam ten film u siebie ???

ocenił(a) film na 8
Santos40

Jeśli masz z polskim albo czeskim tłumaczeniem, to byłbym zainteresowany wstępnie. Masz na VHS czy na DV?

underground73

mam to z vhs zgrane

ocenił(a) film na 8
Santos40

Napisz mi prywatną wiadomość w tym temacie, jeśli masz taką możliwość.

underground73

wysłałem wiadomośc jakoko zaproszenie

ocenił(a) film na 8
Bobikx

Film jest dostępny w internecie, ale w wersji oryginalnej bądź lektorskiej istnieje chyba tylko na VHS. Dziś go obejrzałem :-)

underground73

zgrane z VHS mam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones